№145 від 21 жовтня 2019 року "Про оголошення міської акції «Посади дерево»"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

21 жовтня 2019 року                                                                                № 145

Про оголошення міської акції «Посади дерево»

З метою покращення довкілля, благоустрою території, виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, залучення широких верств громадськості до створення зелених насаджень в місті Сарни,  відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Оголосити 24 жовтня 2019 року про проведення міської акції «Посади дерево».
  2. Рекомендувати колективам підприємств, установ і організацій, дошкільних, шкільних, училищних навчальних закладів, закладів культури, закладів охорони здоров’я, мешканцям міста Сарни провести озеленення прилеглих та закріплених за ними територій з висадженням молодих дерев;
  3. Рекомендувати депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, працівникам виконавчого апарату міської ради, керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, громадським, політичним організаціям, релігійним громадам та забов’язати керівників підприємств, установ комунальної власності м. Сарни взяти активну участь та сприяти у проведенні акції на виборчих округах та території міста;
  4. Опублікувати дане розпорядження в засобах масової інформації.
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

Міський голова                                                  Світлана Усик

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024