№15 від 07 лютого 2019 року "Про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування міськвиконкому"

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

07 лютого 2019 року                                                                               № 15

“Про проведення атестації

посадових осіб місцевого

самоврядування міськвиконкому”

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2001 року № 1440 “Про затвердження Типового положення про проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування” ( із змінами ), пункту 20 частини 4 статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Провести 07 березня 2019 року атестацію посадових осіб місцевого самоврядування міськвиконкому.

1. Затвердити графік проведення атестації. (Додаток 1).

1. Затвердити персональний склад атестаційної комісії в кількості 5 осіб. (Додаток 2).

1. Доручити заступникам міського голови, начальникам відділів (відповідно до розподілу обов’язків),керуючому справами міськвиконкому підготувати до 01 березня 2019 року службові характеристики на посадових осіб місцевого самоврядування міськвиконкому.

1. Керуючому справами міськвиконкому Бахну В.К. підготувати відповідні документи (щорічні оцінки виконання посадовою особою покладених на неї завдань та обов’язків за період, що минув після попередньої атестації, а також атестаційні листи попередньої атестації) та подати на засідання атестаційної комісії.

1. Голові атестаційної комісії забезпечити подання рекомендацій атестаційної комісії міському голові після проведення атестації.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

Виконуючий обов»язки

міського голови                                                              В.А.Хомич

до розпорядження міського голови від 07.02.2019   № 15

Г Р А Ф І К

проведення атестації посадових осіб місцевого самоврядування міськвиконкому

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові посадової особи місцевого самоврядування, яка атестується

Підпис про

до розпорядження міського голови

від 07.02.2019    № 15

С К Л А Д

атестаційної комісії  з атестації посадових осіб місцевого

самоврядування  міськвиконкому

1. Палієнко Тамара Федорівна – секретар ради, голова комісії.

1. Бахно Віктор Каленикович – керуючий справами міськвиконкому,

секретар комісії.

1. Жабчик Андрій Васильович – заступник міського голови з питань

бюджету та фінансів, член комісії.

1. Іванкова Олена Петрівна – начальник  загального відділу,

член комісії.

1. Товкач Тетяна Павлівна   – виконуюча обов»язки начальника

відділу юридичного забезпечення,