№149 від 29 жовтня 2019 року "Про відзначення переможців в галузі культури"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29 жовтня 2019 року                                                                                             № 149

"Про відзначення переможців

в галузі культури"

Відповідно до рішення міської ради від 22.12.2018 № 1054 "Про Програму підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів м. Сарни на 2019 рік", протоколу № 4 від 23.10.2019 року комісії по визначенню творчих колективів, виконавців, діячів культури на призначення винагороди міської ради у 2019 році, пункту 20 частини четвертої статті 42, пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Надати підтримку у формі одноразової грошової винагороди за рахунок коштів міського бюджету 2019 року:

у галузі"Культури та мистецтва (творчо-мистецькій роботі)"

• Заболотну Валерію – лауреата І премії (II вікова категорія) Міжнародного конкурсу-фестивалю – конкурсу  «Барвиста осінь» (м. Київ), у розмірі 4000 грн.;
  • Ковтун Галину Іванівну - керівника, у розмірі 4000 грн.;

-  Ковтун Галину Іванівну – лауреата І премії (IV вікова категорія)

Міжнародного конкурсу-фестивалю – конкурсу  «Барвиста осінь»

(м.Київ), у розмірі 4000 грн.;

-  Ковтун Галину Іванівну – лауреата І премії ( категорія категорія дорослі,

соло)  Всеукраїнського фестивалю - конкурсу «Лавина талантів»

(м.Київ), у розмірі 4000 грн.;

-  зразкову хореографічну студію «Вояж», лауреата Гран-прі Міжнародного

фестивалю - конкурсу «GOLDEN DOLPHIN» ( Грузія, м.Батумі), у розмірі

4000 грн.;

-   художнього керівника зразкової хореографічної студії «Вояж» - Володька

Михайла Михайловича, у розмірі 4000 грн.;

1. Головному бухгалтеру міськвиконкому (Орешко Т.Г) нарахування та виплату коштів, зазначених в пункті 1 цього розпорядження, проводити в межах затверджених бюджетних асигнувань.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МіськИЙ головА                                                                         СВІТЛАНА УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

19 квітня 2024