№419 від 04 грудня 2020 року "Про коригування тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Р І Ш Е Н Н Я

04 грудня 2020 року                                                                                 № 419

Про коригування тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для ТОВ  «Поліська енергосервісна компанія»

Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 3  статті 4,  статтею 10 та статтею 21  Закону України від 09.11.2017  № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», відповідно до вимог  наказу  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 12.09.2018  №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», пунктом 98 Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», статтею 20 Закону України «Про теплопостачання», у зв’язку зі зміною ціни  на природний газ та його розподіл відповідно  до  Прейскуранта Національної акціонерної компанії  «Нафтогаз України» з 01 по 31 жовтня 2020 (включно), враховуючи лист ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» від 12.11.2020 №1211/20-1, виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Відкоригувати тариф на виробництво теплової енергії з використанням природного газу, що надає ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» для військової частини А-0153 по вулиці Суворова, 24 в місті Сарни Рівненської області шляхом внесення змін до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 19 серпня 2020 №271 «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» в пункті 1 цифри «1998,87 грн.» замінити на «2216,95 грн.».
  2. Вимоги щодо показників надання послуг та зменшення плати за них у разі зниження їх якості повинні відповідати «Правилам надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630.
  3. Оприлюднити дане рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття.
  4. Це рішення набуває чинності з моменту офіційного оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сарненської міської ради Шимка В.М., першого заступника Сарненського міського голови Назарця І.П.

Міський голова                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

ОБГРУНТУВАННЯ

Пропозицій щодо коригування тарифу на виробництво теплової

Відповідно до ст. 20  Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання  теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.

Діючій тариф встановлений рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 19.08.2020 №271 у розмірі 1998 грн.87 коп. Плановий скорегований тариф становить 2216,95 грн. Ріст 10,9 відсотків.

Основним фактором, який вплинув на корегування тарифу  на виробництво теплової енергії є природний газ.

Для розрахунку витрат на природний газ, який використовується для виробництва теплової енергії,  котельнею здійснений до  Прейскуранта Національної акціонерної компанії  «Нафтогаз України» з 01 по 31 жовтня 2020 (включно). Ціна газу у жовтні 2020 року  становить 6448,92 грн. з ПДВ. за 1000 куб. метрів.  У діючому тарифі врахована ціна на газ – 4858,19  грн/тис.м3 з ПДВ, ціна на газ  збільшилася на 32,7 %.

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» було опубліковане повідомлення про намір здійснити коригування діючого тарифу на виробництво теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, що надає ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» установам та організаціям, які фінансуються з державного бюджету –КЕВ м.Рівне-військовій частині А-0153 в газеті «Сарненські новини» від 05.11.2020 №44. Відповідно до листа ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» від 12.11.2020 №1211/20-1 зауважень та пропозицій стосовно корегування тарифу від споживачів не надходило.

Головний спеціаліст

з економічних питань                                                                    Алла Захарчук

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"