№3 від 25.01.2019 року «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї     О Б Л А С Т І

25 січня 2019 року                                                                                             № 3

«Про встановлення тарифу на виробництво

теплової енергії з використанням природного

газу для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»

Розглянувши клопотання ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» від 02 січня 2019 року № 0201/19-1 щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для військової частини А-0153 по вул.Суворова, 24 в м.Сарни, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 1 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтею 20 Закону України «Про теплопостачання» виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тариф на виробництво теплової енергії з використанням природного газу, що надає ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» для військової частини А-0153 по вул.Суворова, 24 в м.Сарни в розмірі 2283,71 грн. за 1 Гкал. з ПДВ.
  1. Вимоги щодо показників надання послуг та зменшення плати за них у разі зниження їх якості повинні відповідати «Правилам надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630.
  1. Оприлюднити це рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття.
  1. Це рішення набуває чинності з моменту офіційного оприлюднення.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                     С.Б. УСИК

3-tarif-poliska-kompanija.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"