№271 від 19 Серпня 2020 року "Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія"

19 серпня 2020 року                                                                                        № 271

«Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»

Розглянувши клопотання ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» від 29 липня 2020 року № 2907/20-1 щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії з використанням природного газу для військової частини А-0153 по вул.Суворова, 24 в м.Сарни, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 2 частини 3 статті 4 та статтею 21 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтею 20 Закону України «Про теплопостачання» виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити тариф на виробництво теплової енергії з використанням природного газу, що надає ТОВ «Поліська енергосервісна компанія» для військової частини А-0153 по вул.Суворова, 24 в м.Сарни в розмірі 1998,87 грн. за 1 Гкал. з ПДВ.

1. Вимоги щодо показників надання послуг та зменшення плати за них у разі зниження їх якості повинні відповідати «Правилам надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630.

1. Оприлюднити це рішення не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття.

1. Це рішення набуває чинності з моменту офіційного оприлюднення.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Андрія Жабчика.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                  СВІТЛАНА УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024