№137 від 20 квітня 2017 року "Про підготовку КП "Житлосервіс", КП "Трудівник" до виконання робіт з благоустою та озелененню території міста у весняно-літній період"

С А Р Н Е Н С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
Р І В Н Е Н С Ь К О Ї О Б Л А С Т І

20 квітня 2017 року № 137

"Про підготовку КП "Житлосервіс",
КП "Трудівник" до виконання робіт з
благоустою та озелененню території
міста у весняно-літній період"

Заслухавши інформацію керівників КП "Житлосервіс", КП "Трудівник" щодо роботи з благоустрою та озеленення території міста у весняно-літній період, створення місць відпочинку громадян, керуючись статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію керівників КП "Житлосервіс", КП "Трудівник" щодо роботи з благоустрою та озеленення території міста у весняно-літній період, створення місць відпочинку громадян взяти до відома.

2. Комунальному підприємству «Трудівник» (Гайкевич Г.О.) забезпечити:

2.1. належне утримання та прибирання вулиць, доріг, тротуарів, парків, скверів міста;
Термін: постійно.

2.2. вивезення сміття зі стихійних сміттєзвалищ, що утворюються на території міста;

2.3. прибирання сміттєзвалищ біля міських кладовищ по вул. Ковельській, Свято-
Троїцькій, Шарпака, встановлення біля них додаткових контейнерів для збору ТПВ;
Термін: До 01.05.2017р.

2.4. висадку молодих дерев, кущів, квітів, посів трави у парках, скверах та на клумбах міста;
Термін: протягом весняно-літнього періоду.

2.5. підсипку та грейдерування доріг міста без твердого покриття;
Термін: протягом весняно-літнього періоду.

2.6. проведення ремонту елементів благоустрою міста та їх доукомплектування;
Термін: до 01.06.2017р.

2.7. облаштування міського пляжу та забезпечити його функціонування із встановленням додаткових елементів благоустрою;

2.8. встановлення урн для сміття в місцях масового відпочинку людей;
Термін: до 01.05.2017р.

2.9. формувальну обрізку дерев по вулицям міста.
Термін: до 15.05.2017р.

3. Комунальному підприємству «Житлосервіс» (Місько О.О.) забезпечити:

3.1. належне утримання та прибирання усіх прибудинкових територій міста;
Термін: постійно.

3.2. ремонт, облаштування та доукомплектування усіх елементів благоустрою розташованих на прибудинкових територіях міста;

3.3. формувальну обрізку дерев на прибудинкових територіях міста;
Термін: до 01.05.2017р.

3.4. висадка квітів та висів трави на клумбах прибудинкових територій міста.
Термін: до 01.06.2017р.

4. Комунальним підприємствам «Екосервіс» (Микосянчик О.О.) і «Сарнитеплосервіс» (Тусь В.В.) забезпечити благоустрій та прибирання усіх об'єктів комунальної власності, що знаходяться в них на балансі та обслуговуванні (очисні споруди, каналізаційні насосні станції, котельні і т. д.).
Термін: до 15.05.2017р.

5. Комунальній установі «Інспекція з благоустрою м. Сарни» (Кузьменко С.П.) забезпечити контроль за дотриманням Правил благоустрою території м. Сарни.
Термін: постійно.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б.УСИК

-137-pro-robotu-kp-trudivnik-ta-kp-zhitloservis-z-blagoustroju-ta-ozelene.doc.doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про розгляд заяви Слободянюк Оксани Григорівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради її сина Слободянюка Дмитрія Сергійовича"