Рішення № 127 від 16 квітня 2019 року "Про роботу КП "Житлосервіс", КП "Екосервіс" по виконанню робіт з благоустрою і озелененню міста у весняно-літній період "

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

16 квітня 2019 року                                                                                                                           № 127

"Про роботу КП "Житлосервіс",

КП "Екосервіс" по виконанню робіт

з благоустрою і озелененню міста у

весняно-літній період "

Заслухавши та обговоривши інформації директорів КП "Житлосервіс" (Місько О.О.) та КП "Екосервіс" (Микосянчик О.С.) по виконанню робіт з благоустрою і озелененню міста у весняно-літній період, керуючись пунктом 7 частини "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформації директорів КП "Житлосервіс" (Місько О.О.) та КП "Екосервіс" (Микосянчик О.С.) по виконанню робіт з благоустрою і озелененню міста у весняно-літній період взяти до відома (інформації додаються).
  1. Директорам комунальних підприємств "Житлосервіс" (Місько О.О.) та "Екосервіс" (Микосянчик О.С.):
    • розробити до 01.05.2019 року план організації робіт по озелененню та благоустрою на період 2019 року;
    • проводити щоденні роботи з благоустрою та озеленення у відповідності до Правил благоустрою м. Сарни;
    • підготувати звернення до жителів м. Сарни про їх безпосередню участь в благоустрої та озелененні території міста та дотримання Правил благоустрою м. Сарни.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                                  С.Б.УСИК

127-blagoustrij-ozelenennja.doc.doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"