С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

31 травня 2022 року                                                                                              № 186

Про роботу чергових груп у  закладі

дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок)

№8 «Веселка» Сарненської міської ради

Сарненського району Рівненської області

в умовах воєнного стану в Україні

Керуючись наказом начальника Рівненської обласної військової адміністрації  від 4 квітня 2022 року № 98 «Про відновлення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти у Рівненській області», відповідно до підпунктів 1, 2 пункту «а» статті 32, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,зважаючи на наявність у приміщенні у закладі дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) № 8 «Веселка» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області місця для укриття у разі військової небезпеки чи надзвичайної ситуації з дотриманням правил безпеки в умовах воєнного стану, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Організувати роботу чергових груп в закладі дошкільної освіти комбінованого типу (ясла-садок) №8 «Веселка» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області з 01 червня 2022 року, з режимом роботи: з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 12.30, з першочерговим влаштуванням дітей працівників критичної інфраструктури.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови  Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                 Руслан  СЕРПЕНІНОВ

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Про роботу чергових груп у  закладі