, Адміністратор

№18 від 05 січня 2021 року "Про зміну назви Навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад комунальної власності Стрільської сільської ради та затвердження Статуту закла..."

Р І Ш Е Н Н Я

 

05 січня 2021 року                                                                                         № 18

 

«Про зміну назви Комунального закладу

«Сарненський районний Будинок дітей

та молоді» та  затвердження

Статуту закладу в новій редакції»

            

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту»,  «Про дошкільну освіту», враховуючи рішення Сарненської міської ради від   12 листопада 2020 року  № 12 «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади», Положенням  про  дошкільний  навчальний  заклад, затвердженим постановою КМУ від 12.03.2003 №305, керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради  щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Сарни», виконком міської ради

 

В И Р І Ш И В:

  1. Змінити назву Комунального закладу «Сарненський районний Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради Рівненської області на Комунальний заклад "Центр дитячої та юнацької творчості" Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  2. Затвердити Статут Комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції, що додається.
  3. Керівнику Комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Сарненської міської ради подати документи для проведення державної реєстрації Статуту Комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

 

Міський голова                                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
Статут.docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання