С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

16  лютого  2022 року

Про передачу індивідуально визначеного майна

з балансу управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління  комунального закладу  «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Зважаючи на лист комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області  від 03.11.2021 № 135,  відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, пункту 30 частини 1 статті 26, статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати індивідуально визначене майно, зазначене в додатку до цього рішення, з балансу управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу  «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (далі – КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»).
  2. КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» спільно із управлінням культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством, та подати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  3. Керівникам управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради та КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» передачу індивідуально визначеного майна оформити згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку    (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступника міського голови            Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

16 лютого 2022 року  № 764

Перелік індивідуально визначеного майна, яке передається на баланс та в оперативне управління