№445 від 05 грудня 2022 року "Про внесення змін до Програми компенсації  витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання, які не належать до комунальної власності Сарнен..."

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

05 грудня 2022 року                                                                                     № 445

Про внесення змін до Програми компенсації  витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання, які не належать до комунальної власності Сарненської міської ради та забезпечують безкоштовним харчуванням в умовах воєнного стану внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, на 2022 рік

Керуючись Конституцією України, підпунктом 4 пункту «а» частини 1 статті 28, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 91 Бюджетного кодексу України, Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», зі змінами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до Програми компенсації витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання, які не належать до комунальної власності Сарненської міської ради та забезпечують безкоштовним харчуванням в умовах воєнного стану внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, на 2022 рік (далі – Програма), затвердженої рішенням виконавчого комітету від 20.04.2022 № 154 «Про затвердження Програми компенсації  витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання, які не належать до комунальної власності Сарненської міської ради та забезпечують безкоштовним харчуванням в умовах воєнного стану внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, на 2022 рік», виклавши розділ «Відповідальний за виконання програми» Програми у редакції наступного змісту:         «Виконавцем Програми є Сарненська міська рада, одержувачі бюджетних коштів (комунальні підприємства, установи, організації Сарненської міської ради, суб’єкти господарювання, які не належать до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади).

Контроль за реалізацією заходів Програми покладається на відділ фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

03 травня 2024
№ 300 від 30 квітня 2024 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"

03 травня 2024