№ 64 від 15 квітня 2022 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15 квітня 2022 року № 64

Про скликання виконавчого
комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 20 квітня 2022 року о 16.00 в сесійній залі міської ради (вул. Широка, 31).

2. На розгляд виконкому внести такі питання:

2.1. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік.
Інформує: Адамець Світлана Михайлівна – заступник начальника фінансового управління-начальник відділу.

2.2. Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія».
Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально- економічного розвитку.

2.3. Про зміну назви Комунальної установи «Інспекція з благоустрою міста Сарни» Сарненської міської ради та затвердження Положення про Комунальну установу в новій редакції.
Інформує: Шостак Яна Сергіївна – начальник відділу управління

2.4. Про затвердження акта приймання-передачі до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади закінченого реконструкцією об’єкта – реконструкція дитячого терапевтичного корпусу під дитячий терапевтичний корпус з приймальним відділенням КНП «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради за адресою: вул.Ярослава Мудрого, 3, м.Сарни, Рівненська область.
Інформує: Шостак Яна Сергіївна – начальник відділу управління
2.5. Про затвердження Програми компенсації витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям, які не належать до комунальної власності Сарненської міської ради та забезпечують безкоштовним харчуванням в умовах воєнного стану внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб на 2022 рік.
Інформує: Дудар Ольга Миколаївна – головний спеціаліст відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.6. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.
Інформує: Кошкіна Діана Анатоліївна – начальник управління
освіти.

2.7. Про надання дозволу закладам освіти Сарненської міської ради на використання та списання продуктів харчування в умовах воєнного стану.
Інформує: Кошкіна Діана Анатоліївна – начальник управління освіти.

2.8. Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2022 -2024 роки.
Інформує: Мичка Андрій Іванович – секретар ради.

2.9. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.
Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.10. Про визнання головного розпорядника бюджетних коштів на 2022 рік щодо здійснення окремих видатків.
Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.11. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.
Інформує: Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник Служби у справах дітей.

2.12. Про встановлення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування.
Інформує: Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник Служби у справах дітей.

2.13. Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування.
Інформує: Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник Служби у справах дітей.

2.14. Про вихід із членів особистого селянського господарства мешканців старостинських округів.
Інформує: Арсентєв Андрій Олександрович – головний спеціаліст
відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку.

2.15. Різне.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І квартал 2024 року"

25 квітня 2024