№53 від 05 січня 2021 року "Про переведення на самостійне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності закладів освіти"

05 січня  2021року                                                                                                 № 53

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», «Про освіту», «Про дошкільну освіту», постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.2011 № 59 «Про затвердження Положення про бухгалтерську службу бюджетної установи», наказом  Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 №1055, зареєстровано в Міністерстві юстиції України від 23.11.2010 №1157/18452 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів» (із змінами), з метою підвищення ефективності використання коштів, запровадження фінансової самостійності закладів освіти,  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Перевести з 01 січня 2021 року на самостійне ведення бухгалтерського обліку та фінансової звітності заклади освіти Сарненської міської ради, а саме:

1.1. Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Казка» с. Костянтинівка;

1.2. Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» с. Корост;

1.3.  Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» с. Ремчиці;

1.4.  Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» с. Любиковичі;

1.5.  Заклад дошкільної освіти (ясла- садок) «Малятко» с. Люхча;

1.6.  Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Дзвіночок» с. Бутейки;

1.7.  Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» с. Велике Вербче;

1.8.  Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Сонечко» с. Кричильськ;

1.9. Початкова школа — заклад дошкільної освіти с. Стрільськ.

1. Керівникам закладів освіти Сарненської міської ради, зазначених в пункті 1 цього рішення, забезпечити організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку та фінансової звітності згідно з нормами чинного законодавства України.
  2. Надати згоду на введення з 01 січня 2021 року додатково до штатних розписів закладів освіти Сарненської міської ради, зазначених в пункті 1 цього рішення, посади бухгалтера (головного бухгалтера) згідно Типових штатних нормативів закладів освіти.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024