№65 від 05 січня 2021 року "Про уповноваження на вчинення нотаріальних дій"

16 січня 2021 року                                                                                           № 65

Про уповноваження на вчинення

нотаріальних дій

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про нотаріат», Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2011 №306/5, Порядку посвідчення заповітів і довіреностей, що прирівнюються до нотаріально посвідчених, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 р. № 419, ч.3 ст.245 Цивільного кодексу України,  виконавчий комітет

В И Р І Ш И В :

1. Уповноважити секретаря Сарненської міської ради Мичку Андрія Івановича на вчинення нотаріальних дій на території Сарненської міської ради та посвідчення довіреностей осіб, які проживають у населених пунктах, де немає нотаріусів.
  2. Секретарю Сарненської міської ради Мичці Андрію Івановичу  в своїй роботі керуватися законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства юстиції України та іншими нормативними актами та загальними правилами вчинення нотаріальних дій посадовими особами органу місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024