№354 від 16 червня 2021 року « Про надання дозволу на вчинення правочину »

16 червня 2021 року                                                                             № 354

« Про надання дозволу

на вчинення правочину »

Розглянувши заяву гр. (особа), --- р.н., жительки м. Сарни, вул. Залоги, буд. ---, кв. ---,  Сарненського району Рівненської області, та надані нею документи, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України, статей 32, 56, 203, 717-719 Цивільного кодексу України, статті 18 Закону України «Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», врахувавши рішення комісії з питань захисту прав дитини (протокол № 2 від 10.06.2021), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати гр. (особа), --- р.н., дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо укладення договору дарування на ім’я гр. (особа), --- р.н., належного заявниці на праві приватної власності будинку житлового з надвірними будівлями за адресою м. Сарни, вул. Шевченка, буд. ---, Сарненського району Рівненської області, право користування яким має малолітня дитина  (особа), --- р.н.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024