№352 від 16 червня 2021 року « Про надання дозволу на вчинення правочину »

16 червня 2021 року                                                                             № 351

« Про надання дозволу

на вчинення правочину »

Розглянувши спільну заяву громадян (особа), --- р.н., (особа), --- р.н.,  жителів м. Сарни, вул. Ковельська, ---, Сарненського району Рівненської області, та надані ними документи, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України, статей 32, 56, 203, 717-719 Цивільного кодексу України, статті 18 Закону України «Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», врахувавши рішення комісії з питань захисту прав дитини (протокол № 2 від 10.06.2021), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати громадянам (особа), --- р.н., (особа), --- р.н., дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочину від імені малолітньої дитини (особа), --- р.н., щодо укладення договору дарування на його ім’я земельної ділянки площею 0,10 га, розміщеної на території Немовицької сільської ради, цільове призначення – садівництво, кадастровий номер --- р.н.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

19 квітня 2024