Рішення №430 від 19.08.2021 Про надання дозволу на вчинення правочину

19 серпня 2021 року                                                                               № 430

« Про надання дозволу

на вчинення правочину »

Розглянувши заяву гр. (особа), --- р.н.,   жительки м. Сарни, вул. Молодіжна, буд. ---, Сарненського району Рівненської області, та надані нею документи, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»; відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України, статей 32, 56, 203, 717-719 Цивільного кодексу України, статті 18 Закону України «Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», врахувавши рішення комісії з питань захисту прав дитини (протокол № 3 від 15.07.2021), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати гр. (особа), --- р.н., дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо укладення договору дарування на ім’я гр. (особа), --- р.н., належного заявниці на праві власності житлового будинку за адресою м. Сарни, вул. Молодіжна, ---, Рівненської області, право користування яким мають діти: (особа), --- р.н., (особа), --- р.н., (особа), --- р.н.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

Рішення №430 від 19.08.2021 Про надання дозволу на вчинення правочину.zip

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"