С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

08 листопада  2023  року                                                                № 548

Про встановлення режиму роботи

магазину «Кухоль» по вул.Широка, 1

у м.Сарни

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання Аврамишина Сергія Григоровича  від 20.10.2023  вх.№216А-02/21 про встановлення режиму роботи магазину «Кухоль» по вул. Широка, 1 у м.Сарни, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити режим роботи магазину «Кухоль» по вул. Широка, 1 у  м. Сарни в орендованому приміщенні, у зв’язку з його відкриттям та за погодженням з суб’єктом господарювання Аврамишиним Сергієм Григоровичем  згідно з додатком.
  2. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання Аврамишина Сергія Григоровича.
  3. Довести до відома суб’єкта господарювання Аврамишина Сергія Григоровича, що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
  • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій відвідувачів;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України «Про захист прав споживачів» та інші документи.
  1. Рекомендувати суб’єкту господарювання Аврамишину Сергію Григоровичу письмово повідомляти виконавчий комітет міської ради:
  • -про зміни в напрямках діяльності;
  • -про зміни в режимі роботи;
  • -про припинення господарської діяльності;
  • -про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.
  1. Рекомендувати Аврамишину Сергію Григоровичу забезпечити дотримання правил торговельного обслуговування населення, санітарних норм, Правил благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, та вимог Закону України «Про управління відходами».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 548 від 08 листопада 2023 року "Про встановлення режиму роботи магазину «Кухоль» по вул.Широка, 1 у м.Сарни".doc.doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про  розгляд звернення   Кушнір Галини Олександрівни, жительки м. Сарни, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "