№ 262 від 26 травня 2023 року "Про встановлення режиму роботи тимчасової пересувної споруди «Кухоль» по вул.Широка,35 у м.Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                          № 262

Про встановлення режиму роботи

тимчасової пересувної споруди

«Кухоль» по вул.Широка,35

у м.Сарни

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання Аврамишина Сергія Григоровича про встановлення режиму роботи тимчасової пересувної споруди «Кухоль» по вул. Широка, 35 у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити режим роботи пересувної тимчасової споруди «Кухоль» по вул.Широка, 35 у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади   на період з 01.05.2023 по 31.08.2023 у зв’язку з її відкриттям та за погодженням з суб’єктом господарювання Аврамишиним Сергієм Григоровичем  згідно з додатком.
  2. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання Аврамишина Сергія Григоровича.
  3. Довести до відома суб’єкта господарювання Аврамишина Сергія Григоровича, що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
  • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій відвідувачів;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України «Про захист прав споживачів» та інші документи.
  1. Рекомендувати суб’єкту господарювання Аврамишину Сергію Григоровичу письмово повідомляти виконавчий комітет міської ради:

-про зміни в напрямках діяльності;

-про зміни в режимі роботи;

-про припинення господарської діяльності;

-про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

1. Рекомендувати Аврамишину Сергію Григоровичу дотримуватись Правил благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, та вимог статті 17 Закону України “Про відходи”.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

262-torgivlja-avramishin-kuhol.doc.doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2025-2027 роки"