№ 264 від 26 травня 2023 року "Про встановлення режиму роботи магазину «Beer House» по вул. Широка, 60 у м.Сарни  Сарненської  міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                          № 264

Про встановлення режиму роботи

магазину «Beer House» по вул. Широка, 60

у м.Сарни  Сарненської  міської

територіальної громади

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання Бунечко Любові Миколаївни про встановлення режиму роботи магазину «Beer House» по вул. Широка, 60  у м.Сарни Сарненської  міської територіальної громади у орендованому приміщенні, у зв’язку з його відкриттям, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму» зі змінами, «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити режим роботи магазину «Beer House» по вул. Широка, 60 у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади у орендованому приміщенні, у зв’язку з його відкриттям та за погодженням з суб’єктом господарювання Бунечко Любов’ю Миколаївною, згідно з додатком.
  2. Відповідальність за дотримання режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання Бунечко Любов Миколаївну.
  3. Довести до відома суб’єкта господарювання Бунечко Любові Миколаївни, що до початку роботи необхідно:
  • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
  • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій відвідувачів;
  • обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону України «Про захист прав споживачів» та інші документи.
  1. Рекомендувати суб’єкту господарювання Бунечко Любові Миколаївні письмово повідомляти виконавчий комітет міської ради:
  • про зміни в напрямках діяльності;
  • про зміни в режимі роботи;
  • про припинення господарської діяльності;
  • про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.
  1. Рекомендувати Бунечко Любові Миколаївні дотримуватись Правил благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022. № 891, та вимог статті 17 Закону України «Про відходи».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

264-torgivlja-beer-house-bunechko.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"