С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

11 грудня  2023  року                                                                                                       № 585

Про розгляд звернення ФОП Сутиріна Романа Борисовича

щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території,

прилеглої до пересувної тимчасової споруди торгівельного

призначення, по вул. Ярослава Мудрого у  м. Сарни

Сарненської міської територіальної громади

Розглянувши звернення ФОП Сутиріна Романа Борисовича від 29.11.2023 №163С-02/21 щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території прилеглої до пересувної тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності по вул. Ярослава Мудрого у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади, керуючись пунктом 5 частини першої статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами благоустрою території населених пунктів Сарненської міської територіальної громади, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 14.07.2022 №891, рішенням Сарненської міської ради від 11.11.2022 №1007  «Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових  споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ФОП Сутиріну Роману Борисовичу на здійснення благоустрою території, прилеглої до пересувної тимчасової споруди торгівельного призначення, для провадження підприємницької діяльності по вул. Ярослава Мудрого у м.Сарни Сарненської міської територіальної громади, а саме: влаштування тіньового навісу, встановлення столів із стільцями, укладання бруківки та озеленення території згідно з наданою схемою благоустрою.

2. ФОП Сутиріну Роману Борисовичу укласти з Сарненською міською радою договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 585 від 11 грудня 2023 року "Про розгляд звернення ФОП Сутиріна Романа Борисовича  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території, прилеглої до пересувної тимчасової споруди торгівельного призначення, по вул. Ярослава Мудрого".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"