№ 584 від 11 грудня 2023 року "Про організацію сезонної роздрібної торгівлі новорічними ялинками"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

11 грудня 2023  року                                                                                              № 584

Про організацію сезонної роздрібної

торгівлі новорічними ялинками

Розглянувши звернення філії «Сарненське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» від 28.11.2023 №1447/26.16.6-2023 щодо погодження місця для реалізації новорічних ялинок, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів» зі змінами, рішенням Сарненської міської ради від 11.11.2022 №1007 «Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових  споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади», з метою упорядкування передсвяткової торгівлі новорічними ялинками, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити філії «Сарненське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» місце для реалізації новорічних ялинок на перехресті вулиць Європейська-Гетьманська у м. Сарни (поблизу кафе «Візит») з 15.12.2023 по 31.12.2023.
  2. Філії «Сарненське лісове господарство» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» укласти з Сарненською міською радою договір на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території Сарненської міської територіальної громади.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 584 від 1 грудня 2023 року "Про організацію сезонної роздрібної торгівлі новорічними ялинками".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"