№53 від 17 лютого 2020 року "Про розгляд звернення громадянки(особа) щодо продовження діїдозволу на розміщення пересувної тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності по вул. Широка в м. Сарни"

17 лютого 2020 року                                                                                    № 53

«Про розгляд звернення громадянки

(особа) щодо продовження дії

дозволу на розміщення пересувної

тимчасової споруди торгівельного

призначення для провадження підприємницької

діяльності по вул. Широка в м. Сарни»

Розглянувши звернення громадянки (особа) щодо продовження дії дозволу на розміщення пересувної тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності по вул. Широка в м.Сарни відповідно до рішень міськвиконкому від 22.08.2019 №286, від 28.10.2019 №360, керуючись статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 № 244, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 № 1330/20068, виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Громадянці (особа) відмовити в продовженні терміну дії дозволу на розміщення пересувної тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності по вул. Широка в м. Сарни.

1. Громадянці (особа) здійснити демонтаж споруди, зазначеної в пункті 1 цього рішення до 26.02.2020.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               СВІТЛАНА УСИК

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

25 квітня 2024