2023 рік
По темі
Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Лютий
09 лютого 2023
№68 від 09 лютого 2023 року "Про заміну адреси об’єкту нерухомого майна"
Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Грудень
11 грудня 2023
№ 577 від 11 грудня 2023 року "Про затвердження правил утримання та експлуатації дитячих ігрових та спортивних майданчиків на території Сарненської міської територіальної громади "
Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Січень
25 січня 2023
№30 від 25 січня 2023 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"
Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Травень
31 травня 2023
№ 240 від 26 травня 2023 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"
Документи → Рішення виконавчого комітету → 2023 рік → Вересень
20 вересня 2023
№ 449 від 20 вересня 2023 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікунадля недієздатної особи"
Медіагалерея
Головні новини
13 жовтня 2026