, Головний редактор

САРНЕНСЬКА ПАТРУЛЬНА УВІЙШЛА В П‘ЯТІРКУ ЛІДЕРІВ НА ЗМАГАННЯХ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

Сарнененчанка Оксана Рабош взяла участь у змаганнях найвищого рангу з гирьового спорту. Понад 400 кращих спортсменів з 32 країн світу зустрілися в Будапешті, щоб взяти участь в змаганнях найвищого рангу з гирьового спорту “WORLD CHAMPIONSHIP Kettlebell sport” та “WORLD GAMES”.
Інспектор зв’язків з громадськістю Оксана Рабош увійшла в п’ятірку лідерів у класичному ривку гирі 24 кг, а у вправі Р12 “WORLD GAMES” з гирею 24 кг (ривок з довільною зміною рук) поліцейська виборола срібну медаль.
Патрульна вже не раз доводила свою міць, силу та витримку на численних змаганнях. Ще одна нагорода в скарбничці спортивних досягнень Оксани.
Вітаємо Вас, Oksana Rabosh! Так тримати!

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання