Освітянський форум зібрав педпрацівників Сарненської громади

25 серпня відбувся перший серпневий форум педагогічних працівників закладів освіти Сарненської міської територіальної громади. Педагоги аналізували діяльність освітнєьої галузі, обмінювались досвідом та обговорювали стратегічні пріоритети розвитку освіти громади.

Участь у форумі взяли Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної державної адміністрації Олександр Кохан, голова районної ради Ярослав Яковчук, начальниця управління освіти Сарненської міської ради Діана Кошкіна.

Освітянський форум цьогоріч провели у цікавому незвичному форматі.

Більше у відео.

19 березня 2024
№ від 19 березня 2024 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 376 від 07.10.2022"

19 березня 2024
№ від 19 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Карачун Л.П. щодо організації дорожнього руху по вул. Набережна у м. Сарни"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
18 березня 2024
№ 58 від 18 березня 2024 року "Про  обґрунтування підстави для здійснення закупівлі"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про розгляд звернення ФОП Дебелого М.В.  щодо надання дозволу на здійснення благоустрою території загального користування"

18 березня 2024
№ від 18 березня 2024 року "Про погодження руху великогабаритних транспортних засобів вулицями комунальної власності м. Сарни гр. Шапірку В.В."