С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Про зняття з балансу Сарненської

міської ради квартири № 3 по вул. Піщана, 8 в сщ. Чемерне

Сарненського району

Зважаючи на передавальний акт Тутовицької сільської ради (ЄДРПОУ 04387473), місцезнаходження: вул.Миру, 14А, с.Тутовичі Сарненського району Рівненської області шляхом приєднання до Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (ЄДРПОУ 04057770), місцезнаходження: вул.Широка, 31, м.Сарни Рівненської області, свідоцтво про право власності на житло, видане 02.02.2018 Органом приватизації Тутовицької сільської ради, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Зняти з балансу Сарненської міської ради квартиру № 3 по вул. Піщана, 8 в сщ. Чемерне Сарненського району, загальною площею 15, 9 кв. м.
  2. Відділу фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради здійснити дії згідно з вимогами діючого законодавства України та внести відповідні зміни до бухгалтерського обліку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1158 від 10 лютого 2023 року "Про зняття з балансу Сарненської міської ради квартири № 3 по вул. Піщана, 8 в сщ. Чемерне Сарненського району".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "