24 вересня 2021 року                                                                                            № 508

Про надання дозволу на виготовлення

проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки

в оренду Момотку Василю Олександровичу

Розглянувши заяву Момотка Василя Олександровича та подані відповідні документи щодо відведення в оренду земельної  ділянки  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на території Сарненської міської ради, керуючись ст.ст. 12, 93, 122, 124, 125, 126, Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл Момотку Василю Олександровичу на розроблення проєкту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  в оренду строком на  7 років на території Сарненської міської ради орієнтовною площею 0.3540 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  2. Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                               РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ

№508 від 24 вересня 2021 року "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Момотку Василю Олександровичу".doc

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"