24 вересня 2021 року                                                                                              № 497

Про підготовку до продажу земельної

ділянки несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу

Максимук Тамарі Іванівні

Розглянувши заяву Максимук Тамарі Іванівні та подані  відповідні документи  про продаж  земельної ділянки, на якій розміщене нерухоме майно в  с. Чемерне по вул. Центральна, 31, керуючись статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл Максимук Тамарі Іванівні на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0.0340 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с. Чемерне по вул. Центральна, 31.
  2. Встановити суму авансового платежу в розмірі 5000 грн. /П’ять тисяч гривень 00 коп./.
  3. Уповноважити міського голову виступити замовником експертної грошо-вої оцінки земельної ділянки після проведення покупцем авансового платежу.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                              РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ

№497 від 24 вересня 2021 року "Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Максимук Тамарі Іванівні".doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"