Р І Ш Е Н Н Я

24 вересня 2021 року                                                                                            № 477

Про затвердження звіту про списання

майна комунальної власності

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 26, статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про порядок списання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради від 28.05.2021 № 237, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити звіт про списання майна комунальної власності (додається), балансоутримувачем якого є Великовербченський ліцей Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, код Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 22558808, яким прозвітовано списання основних засобів, інших необоротних матеріальних активів  на загальну суму 45 639, 60 гривень (сорок п’ять тисяч шістсот тридцять дев'ять гривень шістдесят  копійок).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко), з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови – Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№477 від 24 вересня 2021 року "Про затвердження звіту про списання майна комунальної власності".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"