, Адміністратор

№367 від 14 липня 2021 року "Про надання згоди Сарненської міської ради на списання з балансу майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади"

Р І Ш Е Н Н Я

 

14 липня 2021 року                                                                                № 367

 

 

Про надання згоди Сарненської міської ради  на списання з балансу майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади 

 

 

Розглянувши звернення управління освіти Сарненської міської ради від 09.07.2021 №01-19-651  з доданими до нього документами, керуючись Положенням про порядок списання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної  громади, затвердженим рішенням міської ради від 28.05.2021 №237, статтями 26,  60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради та в інтересах Сарненської міської територіальної громади, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати згоду управлінню освіти Сарненської міської ради на списання з балансу майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади згідно з додатком 1, що додається.
  2. Надати згоду Сарненській гімназії №6 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на списання з балансу майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади згідно з додатком 2, що додається.
  3. Надати згоду Полянській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на списання з балансу майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади згідно з додатком 3, що додається.
  4. Надати згоду Одринківській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на списання з балансу комунальної власності Сарненської міської територіальної громади згідно з додатком 4, що додається.
  5. Управлінню освіти Сарненської міської ради та Сарненській гімназії №6 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, Полянській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, Одринківській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області списання майна, вказаного у додатках до цього рішення, провести у відповідності з Положенням про порядок списання майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради від 28.05.2021 №237.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М'якішев І.Ф.).

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
Додатки.docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 травня 2022
№ від 26 травня 2022 року "Про затвердження Порядку видачі довідок про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб "

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 року № 412 «Про створення комісії з питань видалення зелених насаджень при виконавчому комітеті Сарненської міської ради»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про встановлення режиму роботи парасолі для виїзної торгівлі по вул. Широка у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про роботу комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та організацію освітнього процесу для осіб з особливими освітніми ..."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про включення до числа службового житла Сарненської міської ради квартири № 23, яка розташована в житловому будинку № 32, що в м.Сарни по вул.Широка"

Пошук документів