, Головний редактор

№ 147 від 06 липня 2021 року "Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів з балансу ЗДО «Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання КП «Екосервіс»"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

06 липня 2021 року                                                                                  №  147

 

Про затвердження акту

приймання-передачі основних

засобів з балансу ЗДО «Малятко»

с. Люхча  Сарненської міської

ради на баланс та у господарське

відання КП «Екосервіс»

 

На виконання рішення Сарненської міської ради VІIІ скликання від 28.05.2021 року  № 236 «Про передачу основних засобів з балансу ЗДО «Малятко» с. Люхча  Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання КП «Екосервіс»», керуючись статтею 136 Господарського кодексу України,  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

  1. Затвердити акт приймання-передачі основних засобів: водонапірної башні (балансова вартість – 0,00 грн.) та глибинного насоса (балансова вартість – 0,00 грн.) з балансу ЗДО «Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання КП «Екосервіс» (додається).
  2. Директору КП Сарненської міської ради «Екосервіс» забезпечити взяття на баланс відповідного майна, з відображенням на відповідних рахунках.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

 

 

 

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

                                     

 

   

Прикріплені файли
№ 147 від 06 липня 2021 року "Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів з балансу ЗДО «Малятко» с. Люхча Сарненської міської ради на баланс та у господарське відання КП «Екосервіс»".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання