, Головний редактор

№454 від 24 вересня 2021 року "Про схвалення проєкту договору про співробітництво"

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

 24 вересня 2021 року                                                                                       №454 

 

Про схвалення проєкту договору

про співробітництво

 

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи результати громадського обговорення проєктудоговору про співробітництво територіальних громад, а саме між Клесівською селищною територіальною громадою в особі Клесівськоїселищної радита Сарненською міською територіальною громадою в особі Сарненської міської ради у сфері архітектури та містобудування у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів  (далі – проєкт договору про співробітництво),за погодженнями з постійними комісіями міської ради,міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Схвалити проєкт договору про співробітництво, що додається.
  2. Доручити міському голові Серпенінову Руслану Петровичу підписати договір, вказаний у пункті 1 цього рішення.
  3. Установити, що Клесівська селищна рада надсилає Міністерству розвитку громад і територій України для внесення до реєстру про співробітництво територіальних громад договір, вказаний у пункті 1 цього рішення, упродовж десяти робочих днів після підписання його сторонами.
  4. Установити, що Сарненська міська рада надсилає Міністерству розвитку громад і територій України звіт про здійснення співробітництва в установленому чинним законодавством порядку.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І. Ф.)

 

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
Додаток: Договір про співробітництво.docx

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання