№454 від 24 вересня 2021 року "Про схвалення проєкту договору про співробітництво"

Р І Ш Е Н Н Я

24 вересня 2021 року                                                                                       №454

Про схвалення проєкту договору

про співробітництво

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», враховуючи результати громадського обговорення проєктудоговору про співробітництво територіальних громад, а саме між Клесівською селищною територіальною громадою в особі Клесівськоїселищної радита Сарненською міською територіальною громадою в особі Сарненської міської ради у сфері архітектури та містобудування у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів  (далі – проєкт договору про співробітництво),за погодженнями з постійними комісіями міської ради,міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити проєкт договору про співробітництво, що додається.
  2. Доручити міському голові Серпенінову Руслану Петровичу підписати договір, вказаний у пункті 1 цього рішення.
  3. Установити, що Клесівська селищна рада надсилає Міністерству розвитку громад і територій України для внесення до реєстру про співробітництво територіальних громад договір, вказаний у пункті 1 цього рішення, упродовж десяти робочих днів після підписання його сторонами.
  4. Установити, що Сарненська міська рада надсилає Міністерству розвитку громад і територій України звіт про здійснення співробітництва в установленому чинним законодавством порядку.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І. Ф.)

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток: Договір про співробітництво.docx

29 березня 2024
№ 142 від 29 березня 2024 року "Про  роботу Служби у справах дітей Сарненської міської ради щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території Сарненської міської територіальної громади"