№486 від 23 вересня 2011 року "Про звернення депутатів Сарненської міської ради щодо неправомірних дій працівників антикорупційного бюро Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, застосованих до Сарненського ...

23 вересня 2011 року                                                                             № 486

"Про звернення депутатів Сарненської

міської ради щодо неправомірних дій

працівників антикорупційного бюро

Головного управління по боротьбі  з

організованою злочинністю МВС України,

застосованих до Сарненського міського

голови, працівників виконавчого апарату

Сарненської міської ради 23 вересня 2011 року"

У зв’язку з неправомірними діями працівників антикорупційного бюро Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, керуючись статтями 25, 59  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити звернення депутатів Сарненської міської ради щодо неправомірних дій працівників антикорупційного бюро Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України, застосованих до Сарненського міського голови, працівників виконавчого апарату Сарненської міської ради 23 вересня 2011 року.

1. Направити звернення до Генерального Прокурора України, Голови комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Омельченка О.О., Голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Швеця В.Д., Депутатів Верховної Ради України: Шершуна М.Х., Сулковського П.Г., Кошина С.М.,                  Дончака В.А., Прокопчука Ю.В., Матчука В.Й.,  Президента Асоціації міст України Куліченка І.І.

1. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію міської ради мандатну, з питань депутатської діяльності і правопорядку та секретаря ради М’якішева І.Ф.

Міський голова                                                 С.М. Євтушок

Додаток.doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"