07 грудня 2021 року                                                                                               №635

Про надання дозволу

СЛУЖБІ  АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ на розроблення

проєкту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в постійне користування

на території Сарненської міської ради

Розглянувши звернення СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ  У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, керуючись статтями 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл СЛУЖБІ  АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ  У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування, орієнтовною площею 2.5000 га, орієнтовною площею 20.0000 га, орієнтовною площею 4.0000 га та орієнтовною площею 19.0000 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Сарненської міської ради.

1. Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки"

25 квітня 2024