07 грудня 2021 року                                                                                               №634

Про надання дозволу

СЛУЖБІ  АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ

У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ на розроблення

проєкту землеустрою щодо відведення

земельних ділянок в постійне користування

в місті Сарни на території Сарненської міської ради

Розглянувши звернення СЛУЖБИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ  У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, керуючись статтями 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл СЛУЖБІ  АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ  У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування, орієнтовною площею 1.2000 га, орієнтовною площею 9.5000 га, орієнтовною площею 0.5000 га, орієнтовною площею 7.0000 га, орієнтовною площею 6.5000 га та орієнтовною площею 0.3500 га для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в місті Сарни на території Сарненської міської ради.
  2. Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№634 від 07 грудня 2021 року "Про надання дозволу СЛУЖБІ  АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування в місті Сарни на території Сарненської м...".doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"