, Головний редактор

№541 від 24 вересня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                

24 вересня 2021 року                                                                                             №541            

 

Про надання дозволу на розроблення проєктів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок

у власність громадянам для будівництва

індивідуальних гаражів в межах м. Сарни

 

            Розглянувши заяви та подані відповідні документи громадян про надання у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни,  керуючись статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати дозвіл громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни згідно з додатком.
  2. Проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).
МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                              РУСЛАН СЕРПЕНІНОВ 

 

                                                

Прикріплені файли
Додаток до рішення №541 від 24.09.2021 року.doc

Пошук документів

Корисні посилання