№425 від 14 липня 2021 року "Про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни"

14 липня 2021 року                                                                                             №425

Про надання дозволу на розроблення проєктів

землеустрою щодо відведення земельних ділянок

у власність громадянам для будівництва

індивідуальних гаражів в межах м. Сарни

Розглянувши заяви та подані відповідні документи громадян про надання у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни,  керуючись статтями 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянам на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни згідно з додатком.

1. Проєкти землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

№425 від 14.07.2021 року

С П И С О К

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів в межах м. Сарни.

п\п

Крот Людмила Михайлівна

м.Сарни вул. Набережна

0.0031