, Адміністратор

№238 від 28 травня 2021 року "Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади закінченого будівництвом об’єкта – будівництво спортивного комплексу по вул. Я. Мудрого,1 в м. Сарни"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

 

      28 травня  2021 року                                                                        № 238

 

Про надання згоди на прийняття у

комунальну власність Сарненської міської

територіальної громади закінченого будівництвом

об’єкта – будівництво спортивного комплексу

 по вул. Я. Мудрого,1 в м. Сарни

 

Беручи до уваги лист №872 від 23.04.2021 від департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації та сертифікат від 30.12.2020  № ІУ122201209388 Державної архітектурно-будівельної інспекції України, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 р. №1482, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

                                      В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Надати згоду на прийняття в комунальну власність Сарненської міської територіальної громади закінченого будівництвом об’єкта – будівництво спортивного комплексу по вул. Я.Мудрого, 1 в м. Сарни.

 

  1. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради створити комісію по прийняттю у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади та оформлення акту прийому-передачі закінченого будівництвом об’єкта – будівництво спортивного комплексу по вул. Я.Мудрого, 1 в м.Сарни.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку  (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на першого заступника міського голови  Назарця І.П. та заступників міського голови – Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

 

 

 

Міський голова                                                  Р.П. Серпенінов

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання