№209 від 28 травня 2021 року "Про затвердження змін до цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2021 рік"

Р І Ш Е Н Н Я

28 травня 2021 року                                                                             № 209

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити зміни до цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства на 2021 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 24.12.2020 № 83 (зі змінами), доповнивши:

«Завдання програми»  пунктом:

«7. Проведення ремонтних робіт житла, яке відноситься до соціального житлового фонду Сарненської міської територіальної громади».

«Показники результату» пунктом:

«Проведення ремонтних робіт житла, яке відноситься до соціального    житлового фонду Сарненської міської територіальної громади».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко) та першого заступника міського голови І. Назарця.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання статусу дитини-сироти "

25 квітня 2024