№303 від 16 червня 2021 року "Про схвалення змін до цільової Програми відшкодування комунальним підприємствам Сарненської міської ради різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення, послуги з централізованого опалення та на...

Р І Ш Е Н Н Я

16 червня  2021 року                                                                    № 303

"Про схвалення змін до цільової

Програми відшкодування комунальним

підприємствам  Сарненської міської ради

різниці в тарифах на послуги з централізованого

водовідведення, послуги з централізованого

опалення та на теплову енергію на 2021 рік"

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до цільової Програми відшкодування комунальним підприємствам Сарненської міської ради різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення, послуги з централізованого опалення та на теплову енергію на 2021 рік, затвердженої рішенням Сарненської міської ради від 24.12.2020 р. № 83 (із змінами), а саме:

У розділі «IV.  Фінансове забезпечення Програми»:

Відшкодування різниці в тарифах на послуги з водовідведення для КП «Екосервіс» Сарненської міської ради у графі «Орієнтовний обсяг фінансових ресурсів на 2021 рік, тис.грн.» цифри «2000, 0» замінити цифрами «7000,0».

Відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого опалення та на теплову енергію для КП «Сарнитеплосервіс» у графі «Орієнтовний обсяг фінансових ресурсів на 2021 рік, тис.грн.» цифри «2000,0» замінити цифрами «8000,0».

1. Подати ці зміни на затвердження Сарненській міській раді.

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачити кошти на виконання заходів програми при внесенні змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024