№120 від 25 лютого 2021 року "Про утворення місцевих пожежних команд сіл Велике Вербче, Кричильськ, Любиковичі, Корост, Тутовичі, Городець, Люхча Сарненської міської ради у складі відділу місцевої пожежної охорони комунального підприємства ..."

25 лютого 2021 року

№ 120

Про утворення місцевих пожежних команд сіл Велике Вербче, Кричильськ, Любиковичі, Корост, Тутовичі, Городець, Люхча Сарненської міської ради у складі відділу місцевої пожежної охорони комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради та затвердження положення про відділ місцевої пожежної охорони комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради

З метою організації захисту життя і здоров’я громадян, приватної, колективної та державної власності від пожеж, підтримання належного рівня пожежної безпеки на підприємствах, установах, організаціях і в населених пунктах на території Сарненської міської територіальної громади, керуючись ст. 62 Кодексу цивільного захисту України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статутом комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, та для забезпечення місцевої пожежної охорони на території Сарненської міської територіальної громади», за погодженням з постійними комісіями, Сарненська міська рада, -

ВИРІШИЛА:

1. Відповідно до подання директора комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області (далі — Підприємство) Микосянчика О.С., утворити місцеві пожежні команди сіл Велике Вербче, Кричильськ, Любиковичі, Корост, Тутовичі, Городець, Люхча Сарненської міської ради у складі комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради (далі - МПК).
  2. Місцезнаходженням МПК визначити:

2.1. МПК села Велике Вербче - Сарненський район с.Велике Вербче вул.Першотравнева,44;

2.2. МПК села Кричильськ: Сарненський район с.Кричильськ вул.Шевченка,142;

2.3. МПК села Любиковичі: Сарненський район с.Любиковичі вул.Центральна,1;

2.4. МПК села Корост: Сарненський район с.Корост вул.Центральна,72Б;

2.5. МПК села Тутовичі: Сарненський район с.Тутовичі вул.Шевченка,20Б;

2.6. МПК села Городець: Сарненський район с.Городець вул.Коломійця,154Б;

• . МПК села Люхча: Сарненський район с.Люхча вул.Центральна,77
  1. Визначити, що МПК сіл обслуговують наступні території:

3.1. МПК села Велике Вербче обслуговує територію: с.Велике Вербче, с.Бутейки, с.Вирка, с.Мале Вербче, с.Велихів;

3.2. МПК села Кричильськ обслуговує територію: с.Кричильськ, с.Поляни, с.Одринки, с.Угли, с.Убереж;

3.3. МПК села Любиковичі обслуговує територію: с.Любиковичі, с.Білятичі, с.Мар’янівка;

3.4. МПК села Корост обслуговує територію: с.Корост; с.Бутейки, с.Мале Вербче, с.Поляни, с.Одринки;

3.5. МПК села Тутовичі обслуговує територію: с.Тутовичі, с.Довге, с.Висове, с.Чемерне, с.Цепцевичі;

3.6. МПК села Городець обслуговує територію: с.Городець, с.Велихів, с.Сварині;

3.7. МПК села Люхча обслуговує територію: с.Люхча, с.Глушиця, с.Глушицьке, с.Стрільськ, с.Маслопуща;

Рішенням міської ради територія обслуговування МПК може змінюватися.

1. У зв’язку зі створенням місцевих пожежних команд у складі відділу місцевої пожежної охорони надати дозвіл директору комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради Микосянчику О.С. внести зміни до організаційної структури комунального підприємства.
  2. Фінансування відділу місцевої пожежної охорони комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради здійснюється за рахунок загального та спеціального фондів бюджету Сарненської міської територіальної громади шляхом надання фінансової підтримки комунальній установі «Екосервіс».
  3. Директору підприємства забезпечити здійснення видатків на утримання місцевої пожежної охорони відповідно до бюджетних призначень.
  4. Затвердити положення про відділ місцевої пожежної охорони комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради (додається).
  5. Директору підприємства забезпечити виконання положення про відділ місцевої пожежної охорони та ознайомлення всіх працівників підприємства з цим положенням під особистий підпис.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М’якішев) та заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додатки.docx

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024