, Адміністратор

№86 від 25 лютого 2021 року "Про порядок денний позачергової 4-ї сесії Сарненської міської ради восьмого скликання"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

25 лютого  2021 року

                                                 №86

 

Про порядок денний позачергової 4-ї сесії Сарненської міської ради восьмого скликання

 

Відповідно до частини 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», глави ІV «Порядок денний сесії» розділу ІІ «Сесії міської ради» Регламенту Сарненської міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

Затвердити порядок денний позачергової 4-ї сесії Сарненської міської ради восьмого скликання:

 

 1. Про затвердження на посаді заступника Сарненського міського голови.
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.11.2020 №08 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».
 3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку та цільових програм по пріоритетних напрямках розвитку Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік.
 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 №78 «Про створення Управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління культури, туризму, молоді та спорту та вжиття заходів щодо його державної реєстрації».
 5. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 №77 «Про створення Управління освіти Сарненської міської ради, затвердження Положення про управління освіти та вжиття заходів щодо його державної реєстрації».                           
 6. Про набуття повноважень у сфері державної реєстрації.
 7. Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради індивідуально визначеного майна.                                                                                       
 8. Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.                                                                             
 9. Про надання дозволу виконавчому комітету Сарненської міської ради на розроблення детального плану території на прибудинковій території багатоквартирного житлового будинку по вулиці Фідарова, 55.
 10. Про затвердження Положення про відділ по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку

Сарненської міської ради.                                                                             

 1. Про внесення змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Сарненської міської ради на 2021 рік.                        
 2. Про порядок використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) закладів охорони здоров’я комунальної власності Сарненської міської територіальної громади.     
 3. Про затвердження переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню.                                       
 4. Про надання дозволу КП «Екосервіс» на створення Товариства з обмеженою відповідальністю «Сарненський завод з переробки відходів».
 5. Про Положення про відділ державної реєстрації Сарненської міської ради.                                                                                                                     
 6. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади.                              
 7. Про передачу на баланс та у господарське відання або оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунальним суб’єктам господарювання.                          
 8. Про деякі питання орендної плати за користування нерухомим майном на території Сарненської міської територіальної громади на період дії локдауна.
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07.2016 № 213 «Про затвердження Положення та складу тендерного комітету Сарненської міської ради (зі змінами)».                          
 10. Про внесення змін до рішення міської ради від 03.04.2020 №1444 «Про призначення уповноваженої особи відповідальної за організацію та проведення спрощених закупівель в Сарненській міській раді».
 11. Про внесення змін до структури та граничної чисельності працівників комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради.     
 12. Про припинення юридичної особи – Сарненського комерційного підприємства «ШКОЛЯР» шляхом його ліквідації.   
 13. Про затвердження передавального акту (Велике Вербче).
 14. Про затвердження передавального акту (Городець).
 15. Про затвердження передавального акту (Корост).
 16. Про затвердження передавального акту (Костянтинівка).
 17. Про затвердження передавального акту (Кричильськ).
 18. Про затвердження передавального акту (Любиковичі).
 19. Про затвердження передавального акту (Люхча).   
 20. Про затвердження передавального акту (Ремчиці).
 21. Про затвердження передавального акту (Стрільськ).
 22. Про затвердження передавального акту (Тутовичі).
 23. Про включення об’єктів оренди комунальної власності Сарненської міської територіальної громади до переліків об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду.                        
 24. Про утворення місцевих пожежних команд сіл Велике Вербче, Кричильськ, Любиковичі, Корост, Тутовичі, Городець, Люхча Сарненської міської ради у складі відділу місцевої пожежної охорони комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради та затвердження положення про відділ місцевої пожежної охорони комунального підприємства «Екосервіс» Сарненської міської ради.
 25. Про затвердження Положення, Регламенту роботи та Переліку адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сарненської міської ради.
 26. Про погодження внесення змін до договору оренди комунального майна.                                                                                                                  
 27. Про надання згоди комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради на списання основних засобів.                                             
 28. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року №75 «Про організацію харчування та встановлення розміру вартості харчування учнів для закладів загальної середньої освіти».                      
 29. Про внесення змін до рішень Сарненської міської ради.
 30. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2021 рік.                                                                                                                             
 31. Про розгляд листів, заяв, звернень громадян, підприємств, установ і організацій Сарненської міської ради із земельних питань.                      
 32. Про утворення старостинських округів Сарненської міської територіальної громади.     
 33. Про затвердження Положення про старосту.                               
 34. Про затвердження старост.                         
 35. Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо необхідності скасування рішення про необґрунтоване підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.                        
 36. Про звернення депутатів Сарненської міської ради Рівненської області до Верховної  Ради України щодо прийняття Закону України «Про місцевий референдум».                                                                                                  
 37. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства.
 38. Різне.

 

 

 

 

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Кардаша Василя Петровича про постановку його на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд заяви Жиліної Юлії Василівни про постановку на квартирну чергу у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини, позбавленої батьківського піклування, Ващик Світлани Володимирівни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про розгляд звернення старости Ремчицького старостинського округу № 6 Сарненської міської ради Доліда Л.В. про зняття з квартирного обліку у Ремчицькому старостинському окрузі №6 Сарненської міської ради Нікітіна"

Пошук документів