С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

27 лютого 2024 року                                                                                 №1869

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

для будівництва і обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруд

(присадибна ділянка) за рахунок земель запасу

сільськогосподарського призначення та передача

земельної ділянки безоплатно у власність

Розглянувши заяву Свіщевського Миколи Васильовича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на території Сарненської міської ради (с.Ремчиці хутір Язвини, 2), та на якій розміщений об’єкт нерухомого майна та перебуває у його приватній власності (витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно, реєстраційний номер 25485590 від 12.02.2009), керуючись статтями 12, 118, 121, 122, 125, 126, 134 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2293 га (кадастровий номер 5625485800:06:001:0334) на території Сарненської міської ради за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення.
  2. Передати Свіщевському Миколі Васильовичу безоплатно у власність земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,2293 га (кадастровий номер 5625485800:06:001:0334) на території Сарненської міської ради за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення.
  3. Свіщевському Миколі Васильовичу провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Зобов’язати Свіщевського Миколу Васильовича виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1869 від 27 лютого 2024 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земел...".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"