, Адміністратор

№65 від 15 грудня 2020 року "Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шедловській Галині Власівні для будівництва і обслуговування житлового буднику, господарських будівель і споруд (присадиб..."

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

         

15 грудня 2020 року                                                                                               №65    

               

“Про затвердження проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки у власність

гр. Шедловській Галині Власівні

для будівництва і обслуговування житлового буднику,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

в м. Сарни по вул. Кн. Ольшанської, 6”

 

             Розглянувши заяву гр. Шедловської Галини Власівни та проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у  власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  в  м. Сарни по вул. Кн. Ольшанської, 6,  керуючись ст.ст. 12, 118, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст. 26 закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шедловській Галині Власівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за  рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення в  м. Сарни по                  вул. Кн. Ольшанської, 6 на території Сарненської міської ради.
  2. Передати гр. Шедловській Галині Власівні у власність земельну ділянку (кадастровий номер - 5625410100:01:012:0294) площею  0.0971 га – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Кн. Ольшанської, 6, за  рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення.
  3. Шедловській Галині Власівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Шедловській Галині Власівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                           Руслан СЕПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання