С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

27 лютого 2024 року                                                                                 №1868

Про надання дозволу на виготовлення

проєкту землеустрою щодо зміни цільового

призначення земельної ділянки в місті Сарни

по вулиці Варшавській, 6

Керуючись  статтями 12, 24, частиною 3 статті 83, статтями 122 та 123 Земельного Кодексу України, статтею 25 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частиною 1 статті 26, статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Сарненської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,2443 га (кадастровий номер 5625410100:01:036:0104) земель житлової та громадської забудови комунальної форми власності, що розташована в місті Сарни по вулиці Варшавська, 6 для будівництва і обслуговування будівель тимчасового приживання на, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

1. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради в особі міського голови виступити замовником проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки та подати його на затвердження сесії міської ради відповідно чинному законодавству.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1868 від 27 лютого 2024 року "Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки в місті Сарни по вулиці Варшавській, 6".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"