С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

27 лютого 2024 року

№ 1811

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Рівненської обласної ради від 22.12.2023  № 821, за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області медичне обладнання згідно з додатком 1.
  2. Визначити балансоутримувачем медичного обладнання, визначеного пунктом 1 цього рішення, комунальне некомерційне підприємство  «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради.
  3. Комунальному некомерційному підприємству  «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської міської ради спільно із Рівненською обласною радою провести приймання-передачу медичного обладнання у порядку, встановленому чинним законодавством, та подати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною  власністю управління  житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 1 до рішення міської ради

27.02.2024  № 1811

Перелік