С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

20 грудня 2023 року

№ 1750

Враховуючи лист Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації від 13.12.2023 № вих.-4662/04-08/23, керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 №1482, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади майна, а саме: Шприцеві насоси НК-400ІІІ, у кількості 4 штук та Монітори пацієнта М1000, у кількості 4 штук.
  2. Доручити Сарненському міському голові після отримання рішення Рівненської обласної ради «Про передачу медичного обладнання, закупленого за рахунок коштів обласного бюджету», створити комісію з питань передачі майна у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади та здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади майна, вказаного у пункті 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1750 від 20 грудня 2023 року "Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади майна".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"