№ 850 від 16 лютого 2022 року "Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради"

16 лютого 2022 року

№ 850

Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади в особі Сарненської міської ради

З метою забезпечення належного фінансування і утримання об’єктів комунальної власності, враховуючи рішення Сарненської міської ради від 12 листопада 2020 року № 12 «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади», рішення Сарненської районної ради від 15 грудня 2020 року № 13 «Про безоплатну передачу земельних
ділянок із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області»,  керуючись статтями 12,  83, 116, 117, 122 Земельного кодексу України, відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти безоплатно із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради земельні ділянки, які перебувають на балансах відповідних закладів, згідно з додатком (додається).
  2. Доручити міському голові Руслану Серпенінову створити комісію з приймання-передачі земельних ділянок спільної власності територіальних громад Сарненського району, зазначених у додатку, та призначити голову комісії.
  3. Сарненській міській раді здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради земельних ділянок, зазначених у додатку.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики (М. Шапірко), з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

16.02.2022 № 850